Seo Services

Стало відомо, хто претендує на посаду начальника управління контролю за благоустроєм Чернівців

У Чернівцях лише одна особа подала свою кандидатуру на посаду начальника управління контролю за благоустроєм міської ради.
Про це кореспонденту molbuk.ua повідомили у відділі з питань кадрової роботи Чернівецької міськради.
Зокрема, у ратуші зазначили, що станом на 14 лютого документи на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади начальника управління контролю за благоустроєм міськради подала лише одна людина.
Згідно з інформацією, оприлюдненою на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, очолити новостворене управління має намір уродженець села Бобівці Сторожинецького району Жалоба Валерій Михайлович.
Згідно з електронною декларацією, яку він подав як кандидат на посаду начальника управління контролю за благоустроєм міста, Валерій Жалоба володіє земельною ділянкою в Бобівцях площею 4000 квадратних метрів.
Кандидат на посаду не задекларував жодних доходів, отриманих у 2018 році, натомість його дружина повідомила про сукупний дохід у минулому році розміром 78,5 тис грн.
Також відомо, що Валерій Жалоба до березня 2017 року працював завідувачем сектору кадрової та правової роботи департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА.
Як відомо, завтра, 15 лютого о 8.30 у кабінеті №202 Чернівецької міськради розпочнеться конкурс на заміщення вакантних посад новоствореного управління контролю за благоустроєм.
Нагадаємо, 6 грудня Чернівецька міськрада ліквідувала інспекцію з благоустрою.
Інспекція з благоустрою діятиме до 28 лютого 2019 року, повідомив її керівник Сергій Обшанський.
Стало відомо, хто претендує на посаду начальника управління контролю за благоустроєм Чернівців Стало відомо, хто претендує на посаду начальника управління контролю за благоустроєм Чернівців Reviewed by новини on лютого 15, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.