Seo Services

Розшукувану юну буковинку поліція знайшла на Київщині

Отримавши повідомлення про зникнення у Чернівцях 13-річної жительки Сокирянщини, працівники поліції негайно почали проводити усі необхідні заходи для якнайшвидшого розшуку дівчинки. На пошуки неповнолітньої було орієнтовано весь особовий склад поліції Чернівецької області, а також громадськість.
Опитуючи кожного, хто міг володіти будь-якою інформацією про місцезнаходження дитини, правоохоронці з’ясували, що дівчина автобусом виїхала з Чернівців і може перебувати у Києві. Працівники сектору ювенальної превенції обласного управління Нацполіції одразу ж передали столичним колегам інформацію про розшукувану, а також усі її прикмети.
Вже за кілька годин співробітники Києво-Святошинського відділу поліції розшукали юну втікачку на автовокзалі у місті Боярка. Правоохоронці встановили, що за час відсутності дівчинки, протиправних дій відносно неї не вчинялося.
 © Офіційний сайт Національної поліції: https://cv.npu.gov.ua/news/novini/rozshukuvanu-yunu-bukovinku-policziya-znajshla-na-kijivshhini/


Розшукувану юну буковинку поліція знайшла на Київщині Розшукувану юну буковинку поліція знайшла на Київщині Reviewed by новини on січня 08, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.