Seo Services

У Чернівцях суд допитає Сафтенко і Шибу у справі щодо поновлення Каспрука на посаді мера

У Чернівцях суд допитає головного юриста міської ради й депутатку Юлію Сафтенко у справі за позовом Олексія Каспрука щодо поновлення його на посаді міського голови.

Як повідомляє телеканал ТВА, сьогодні на судовому засіданні представник відповідача Анатолій Попов клопотав про те, щоби у суді свідчили семеро депутатів міської ради. 

Йдеться про голів постійних депутатських комісій, які мають розповісти, чи вивчали вони проект рішення щодо дострокового припинення повноважень міського голови Чернівців Олексія Каспрука у визначеному регламентом порядку. 

Позивач Олексій Каспрук вважає, що це робиться для того, щоби максимально затягнути судовий процес.

"Хлопцям кожен день потрібен для того, щоб щось "тягнути". Змісту викликати цих свідків я не бачу абсолютно", - повідомив Каспрук.

Щоправда, судді клопотання представника відповідача задовольнили частково. На наступному судовому засіданні свідчення повинні дати голова постійної комісії з питань регламенту Юлія Сафтенко і начальник юридичного управління Олександр Шиба.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

У Чернівцях суд допитає Сафтенко і Шибу у справі щодо поновлення Каспрука на посаді мера
У Чернівцях суд допитає Сафтенко і Шибу у справі щодо поновлення Каспрука на посаді мера У Чернівцях суд допитає Сафтенко і Шибу у справі щодо поновлення Каспрука на посаді мера Reviewed by новини on березня 01, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.