Seo Services

У Чернівцях вислухав вирок суду серійний домушник, - прокуратура

Першотравневий районний суд м. Чернівці підтримав позицію Чернівецької місцевої прокуратури та засудив за крадіжки 32-річного мешканця Кельменецького району до 5 років позбавлення волі.
Під час судового розгляду повністю доведено вину обвинуваченого у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2,3 ст. 185 (крадіжка, вчинено повторно, поєднана з проникненням у житло) та  ч. 3 ст. 186 КК України КК України (грабіж,поєднаний з проникненням у житло).
Встановлено, що підсудний, будучи судимим за злочини пов’язані з викраденням чужого майна, на шлях виправлення не став та впродовж  грудня 2017 – жовтня 2018 рр., вчинив ряд крадіжок на території м. Чернівці та відкрито пограбував 19-річну дівчину, проникши через вікно до квартири потерпілої, зірвав з її шиї золотий ланцюжок. Своїми незаконними діями правопорушник завдав потерпілим матеріальної шкоди на загальну суму понад 5 тис. грн.
За матеріалами прес-служби прокуратури Чернівецької област
http://magnolia-tv.com/news/12198-u-chernivcyakh-vislukhav-virok-sudu-seriyniy-domushnik-prokuratura?prov=ukrnet
У Чернівцях вислухав вирок суду серійний домушник, - прокуратура У Чернівцях вислухав вирок суду серійний домушник, - прокуратура Reviewed by новини on січня 14, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.