Seo Services

У Чернівцях оштрафували підприємство, яке звільнило працівників-контрактників ЗСУ

У Чернівцях оштрафували публічне акціонерне товариство за незаконне звільнення двох працівників, які пішли на контрактну службу до Збройних сил України. Про це у четвер, 17 січня, повідомили у прес-службі управління Держпраці в Чернівецькій області.
«Інспектори управління Держпраці виявили, що підприємство з Чернівців звільнило двох своїх працівників, які підписали контракт на проходження військової служби в ЗСУ. На роботодавця наклали штраф у розмірі 74460 гривень», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що своїми діями підприємство порушило частину третю статті 119 Кодексу законів про працю України – «Гарантії для працівників на час виконання державних або громадських обов’язків» та Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». Згідно з ними, за працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом, під час дії особливого періоду на термін до його закінчення або до дня фактичного звільнення, зберігаються місце роботи й зарплата.
Результат пошуку зображень за запитом "зсу"
https://zaxid.net/news/

У Чернівцях оштрафували підприємство, яке звільнило працівників-контрактників ЗСУ У Чернівцях оштрафували підприємство, яке звільнило працівників-контрактників ЗСУ Reviewed by новини on січня 18, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.