Поліцейські підрозділів поліції в Чернівецькій області першими в Україні пройшли підготовку за спеціальною навчальною програмою з порятунку людського життя до приїзду медиків. Практичні навички поліцейські відпрацьовують на базі Буковинського державного медуніверситету на сучасному обладнанні та унікальних людиноподібних манекенах.
Курс «Перший на місці події» є спільною ініціативою керівництва МВС, НПУ та МОЗ. Поліцейські проходять підготовку з домедичної допомоги в умовах, наближених до реальних. З листопада поточного року в Чернівецькій області пройшли навчання та отримали відповідні сертифікати 88 працівників поліції.
«Ми охоче відгукнулися на цю ініціативу, адже працівники поліції досить часто опиняються в ситуації, коли потерпілому необхідно якомога швидше надати медичну допомогу», – зауважив начальник ГУНП в Чернівецькій області Анатолій Дмитрієв. – «Щоб не гаяти дорогоцінний час до приїзду медпрацівників, наші поліцейські готові кваліфіковано надати першу допомогу».
Днями працівники груп реагування патрульної поліції ГУНП в Чернівецькій області отримали універсальні аптечки – набори з лікарських засобів, інструментів й приладдя для порятунку людського життя в надзвичайних ситуаціях.
Завдяки здобутим навичкам і сучасним медичним наборам поліцейські, котрі пройшли підготовку, дійсно можуть стати рятівниками людського життя у небезпечній ситуації.
Про результати проходження курсу та подальшу співпрацю поліції з Буковинським державним медуніверситетом йшлося на розширеному засіданні вченої ради вишу. У ньому взяли участь начальник обласного управління Нацполіції Анатолій Дмитрієв і керівництво Управління кадрового забезпечення ГУНП.
За результативність співпраці та прагнення підвищити ефективність особового складу ректор Буковинського державного медичного університету Тарас Бойчук вручив відзнаку керівнику буковинської поліції Анатолію Дмитрієву
![](https://cv.npu.gov.ua/assets/sites/cv/Materialy/2018/November/30/Medicina_9_30_11_2018.jpg)
![](https://cv.npu.gov.ua/assets/sites/cv/Materialy/2018/November/30/Medicina_1_30_11_2018.jpg)
![](https://cv.npu.gov.ua/assets/sites/cv/Materialy/2018/November/30/Medicina_30_11_2018.jpg)
![](https://cv.npu.gov.ua/assets/sites/cv/Materialy/2018/December/24/02_Aptechky_241218.jpeg)
![](https://cv.npu.gov.ua/assets/sites/cv/Materialy/2018/December/27/03_BDMU_271218.jpg)
![](https://cv.npu.gov.ua/assets/sites/cv/Materialy/2018/December/27/05_BDMU_271218.jpg)
Своєчасна домедична допомога – результат співпраці буковинської поліції та медуніверситету
Reviewed by admin
on
січня 04, 2019
Rating:
Немає коментарів: