Seo Services

Переможці кубку України з кікбоксингу визначилися на Буковині

Кубок України з кікбоксингу WAKO серед юнаків і юніорів вперше відбувся на Буковині.
У змаганнях взяли участь спортсмени з 62 клубів. Загалом кількість учасників сягнула понад 660 чоловік, інформує сайт Спортивного комітету України.
За підсумками змагань складено рейтинг областей і команд. Національна федерація кікбоксингу України повідомляє, що кожна область-учасниця повернулася додому з повним комплектом нагород,
Найбільшу кількість медалей здобула Івано-Франківська область, спортсмени якої вибороли 29 золотих медалей.
Лише на одну медаль менше вибороли спортсмени з Києва. Позначку у два десятка золотих медалей перетнули й господарі турніру – представники Чернівецької області, вони посіли третій рядок в обласному рейтингу.
10 і більше перших місць мають Херсонщина, Миколаївщина, Донеччина та Хмельниччина, які фінішували з четвертого по сьоме місце відповідно.
Рейтинг команд очолює франківська ДЮСШ №1. Миколаївська ДЮСШ №1 стала другою. Трійку найрезультативніших шкіл замкнула київська ДЮСШ №24.

Переможці кубку України з кікбоксингу визначилися на Буковині Переможці кубку України з кікбоксингу визначилися на Буковині Reviewed by admin on грудня 21, 2018 Rating: 5