![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh2W2ZEVYvcfxkYroB38MDa2fp25aHl30_mfqnKD6Lftbfru8X0OwxbxBEKEmja5RAtI-YTJ9MN5BlgmQkHoyTsXiPSG7LV3n9cmLIrIvPmcK2izuAppnOSQvBydV1YtmxzpoJAuWMssQw/s320/photo_2018-12-29_23-30-45.w800.jpg)
29 грудня, близько 23-ї години сталася ДТП на вулиці Руській у Чернівцях. У прес-службі УПП в Чернівецькій області ІА АСС повідомили, що водій автомобіля Шевроле, рухаючись на вулиці Руській побачив чоловіка, який йшов по проїжджій частині, призупинився, щоб його пропустити. В той момент пішохід вистрибнув на транспортний засіб, чим спричинив механічні пошкодження авто. Пішохода оглянули медики, він травм не отримав. Як вдалося встановити пізніше чоловік, який переходив дорогу, перебував в стані алкогольного сп'яніння.
Переходив дорогу й стрибнув на машину: нетверезий чоловік причинив ДТП в Чернівцях
Reviewed by admin
on
грудня 30, 2018
Rating:
![Переходив дорогу й стрибнув на машину: нетверезий чоловік причинив ДТП в Чернівцях](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh2W2ZEVYvcfxkYroB38MDa2fp25aHl30_mfqnKD6Lftbfru8X0OwxbxBEKEmja5RAtI-YTJ9MN5BlgmQkHoyTsXiPSG7LV3n9cmLIrIvPmcK2izuAppnOSQvBydV1YtmxzpoJAuWMssQw/s72-c/photo_2018-12-29_23-30-45.w800.jpg)
Немає коментарів: